FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

O mnie

 

Z branżą nieruchomości jestem związana od stycznia 2013 roku.  W bardzo krótkim czasie okazało się, że praca w nieruchomościach to nie tylko praca, ale również  pasja, którą z przyjemnością rozwijam do dnia dzisiejszego.  Przez ponad 5 lat  pracy w dużej korporacji zostałam  wyróżniona nominacją Najskuteczniejszego Doradcy  i Najlepszego Doradcy.

        Moje działania na rynku nieruchomości  są wszechstronne, a doświadczenie daje gwarancję dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań wszystkich moich klientów. Skuteczność moja mierzona jest nie tylko  liczbą sfinalizowanych transakcji , ale jakością obsługi klienta i  zadowolenia z transakcji . 

 

 

Wartości, które wyznaje to uczciwość, solidność , rzetelność, dyspozycyjność – staram się, aby jakość świadczonych usług była zawsze na wysokim poziomie, ciągle doskonale swój warsztat pracy, poszerzam horyzonty w branży nieruchomościowej, doskonale procesy, żeby zminimalizować ryzyko  wynajmu, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości. Należę do Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie Nieruchomościami.

 Jestem licencjonowanym Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (nr licencji 23731) oraz Zarządcą nieruchomości (nr licencji 28599) Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

 

 

 

 

 

OPINIE KLIENTÓW ze strony: https://ktoryekspert.pl/profil/agnieszka-figiel 

Autor: jo…om
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 24 września 2017 roku
Polecam p. Agnieszkę Figiel. Duża wiedza i fachowość oraz pełne zaangażowanie. Poza tym wysoka kultura osobista i bardzo dobra i rzeczowa komunikacja z klientem. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Agnieszki. Dziękuję p. Agnieszko.
Autor: ah…eu
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 24 września 2017 roku
Super kontakt z klientem. Duża wiedza z zakresu nieruchomości.Rzetelność i fachowość. Takich ludzi potrzeba nam jak Pani Agnieszka. Polecam Asia z Olsztyna
Autor: ta…om
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 21 września 2017 roku
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdecydowanie polecam 🙂 W przyszłości z pewnością skorzystam z usług Pani Agnieszki. Tatiana Sucha-Klebaniuk
Autor: jo…om
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 14 sierpnia 2017 roku
Duża wiedza z zakresu tematu, dyspozycyjność i zaangażowanie. Bardzo przyjemna i owocna współpraca.
 
Autor: Ac…pl
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 05 lipca 2017 roku
Z Panią Agnieszką współpracuje już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim, którzy chcą szybko i bezproblemowo wynająć mieszkanie. Dzięki Pani Agnieszce, mieszkanie „wynajmuje sie samo”:-)
Autor: an…om
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 02 lipca 2017 roku
Wszystkim zainteresowanym pomocą wynajmu mieszkania, serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Profesjonalizm, fachowa wiedza oraz pełne zaangażowanie w swoją pracę. Pomocna, utrzymuje bezpośredni kontakt i pomaga z każdą błahostką.
Autor: gr…om
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 22 maja 2017 roku
Zawsze pomocna i „czytająca w myślach”, nieoceniona przy konstruowaniu umowy najmu tak, że pomimo początkowych watpliwości obie strony były zachwycone współpracą. My wracamy i najmujemy już kolejne mieszkanie. Szczerze polecamy panią Agnieszkę.
Autor: a_…pl
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 21 maja 2017 roku
Współpraca z P.Agnieszką charakteryzuje się tym, że ja nic nie muszę robić. A już mamy drugą transakcję za sobą. Z sukcesem zakończoną oczywiście.
Autor: an…om
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 18 maja 2017 roku
Pani Agnieszka Figiel to dynamiczny, pełny zaangażowania Doradca. Wrażenie robi świetne przygotowanie oferty, prowadzenie rozmów i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ .Polecam 🙂
Autor: sc…pl
Specjalizacja: Nieruchomości   |   Data: 17 maja 2017 roku
Osoba bardzo zaangażowana w pozytywne załatwienie sprawy. Wkłada bardzo dużo wysiłku aby obydwie strony były zadowolone z transakcji. Posiada bardzo wysoką skuteczność rozwiązywania problemów. Doświadczenie i profesjonalizm jakim wykazała się pozwoliły doprowadzić do podpisania umowy – bez jej wkładu nie doszłoby do finalizacji umowy.