FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Home Staging. Panele winylowe-powrót do PRL czy “nowoczesność” w starym stylu?

Panele winylowe mogą kojarzyć się z linoleum czy gumową szpitalną posadzką??? jak sama nazwa “winylowe” tak…. i …. tyle. Genialne jeśli chodzi o szybką zmianę wyglądu podłogi, ponadto produkt jest dostępny dla wszystkich w większości marketów budowlanych.

 

 

  •  

Panele i płytki winylowe to nowoczesny sposób na zmianę wnętrza, które zaskoczy nas swoją funkcjonalnością, praktycznością, ale też wytrzymałością, a co najważniejsze – estetyką.

Sekret wytrzymałości winylu czyli polichlorku winylu, to wielowarstwowa budowa. Powłoka winylowa zapewnia wysoką odporność na zarysowania czy zadrapania. Zastosowana technologia w tworzeniu paneli pozwala na uzyskanie doskonałej imitacji drewna czy kamienia. Można również spotkać panele z wzorami geometrycznymi.

Panele winylowe są – wytrzymałe, wodoodporne ( zastosowanie w łazience zamiast płytek) , łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na zaplamienia – plamy nie wnikają w powłokę tylko osiadają na powierzchni. Bardzo dobre dla alergików – nie przyciągają drobinek kurzu, posiadają właściwości antystatyczne.

Panele winylowe układamy tak jak laminowane, ale również są panele samoprzylepne (jak na załączonych zdjęciach). Do ułożenia podłogi w kuchni na dużych gresowych płytkach potrzebowałam benzyny ekstrakcyjnej do odtłuszczenia umytej wcześniej powierzchni podłogi, nożyka do tapet w celu odcinania długości panela. ( tak tak , nożyk do tapet) Grubość panela winylowego samoprzylepnego to 2mm.