FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

2 pokoje na ul. Jemiołuszki, 2500PLN

Mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu z widokiem na Stary Las przy ul. Jemiołuszki /na skrzyżowaniu ulic Jemiołuszki i Gawroniej./  Z dala od miejskiego gwaru , spokojna, cicha i zielona  okolica zachęca również mieszkańców do aktywnej formy wypoczynku na świeżym powietrzu.

Na 40m2 mieszczą się salon z aneksem, sypialnia, przedpokój oraz duża łazienka. Balkon ma 8m2 z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest nowe, wszystkie niezbędne sprzęty AGD na wyposażeniu  – pralka, lodówka, kuchenka, mikrofalówka, zmywarka, odkurzacz. Gotowe do zamieszkania.

Nieruchomość – należy do zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej Rudnik – ogrzewanie miejskie, woda miejska.

Infrastruktura pełna – w bezpośrednim otoczeniu market Biedronka, powstaje LIDL, Centrum Handlowe na Węglinie, ALDI, Pepco, Komfort, Agata Meble…

Czynsz najmu z miejscem postojowym naziemnym  – 2500PLN

czynsz administracyjny – 460PLN

kaucja 3000PLN

Dodatkowe opłaty to energia elektryczna. Wszystkie zaliczki na wodę i na CO zawarte są w czynszu administracyjnym, ewentualne rozliczenie po przekroczeniu zaliczek.

Preferowana umowa najmu okazjonalnego.

Oferta wyłączna.

 

 

 

  • Tagline: dla singla , dla pary 
  • Address: Poland, Lublin, Województwo lubelskie 
  • Price: PLN2.500 
  • Deposit: PLN3.000 
  • Area: 40 m2 
  • Metraż: 40 
  • Dzielnica: Węglin 
  • Bedroom: 2 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Polecenie: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.