FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Kawalerka Wrotków, 1150PLN dla singla, pary

Kawalerka, ładna, przestronna, z oddzielną kuchnią i łazienką (kabina prysznicowa) . Oddzielne wejście do domu, brak klatki schodowej i balkonu.  Mieszkanie umeblowane i Ogrzewanie miejskie, woda miejska.

Nieruchomość w pełni umeblowana i wyposażona w niezbędne sprzęty AGD. Dwa łóżka.

Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Komunikację zapewniają: linie autobusowe miejskie.
Nieruchomość znajduje się w odległości około 4 km od centrum Lublina.
Tereny rekreacyjne: las, park, plac zabaw dla dzieci, rzeka, stadnina koni.
Punkty usługowe: sklep 24 h, stacja benzynowa.
Instytucje: przedszkole, Straż Miejska, szkoła podstawowa.

cena najmu 1150PLN + opłaty licznikowe

  • Address: Poland, Lublin, lubelskie 
  • Price: PLN1.150 
  • Deposit: PLN1.150 
  • Metraż: 35 
  • Dzielnica: Wrotków 
  • Bedroom: kawalerka 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.