FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Kawalerka 30m2 – dla singla lub pary

Do wynajmu 30m2, kawalerka, z oddzielną kuchnią, łazienką mieszcząca się na parterze bloku/ oddzielne wejście bez klatki schodowej/

Mieszkanie jest schludne, przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt AGD – lodówka, kuchnia, kuchnia mikrofalowa, pralka.

Infrastruktura pełna, blisko Kaufland oraz liczne punkty handlowo-usługowe powstałe przy ul.Diamentowej. Przystanek MPK, parking przy bloku i dużo przestrzeni zielonej, blisko rzeka i ścieżka rowerowa prowadząca nad zalew.

Mieszkanie nie posiada piwnicy ani przypisanego miejsca parkingowego jednakże jest możliwość parkowania przed blokiem na niewielkim parkingu.

W podsumowaniu: cena najmu to 1500 PLN + czynsz administracyjny 336PLN

kaucja/depozyt – jednomiesięczny pełny wynajem.

Opłaty eksploatacyjne to woda, energia elektryczna wg wskazania liczników, ogrzewanie miejskie.

Preferowani Najemcy to osoby pracujące, max para.

Obowiązkowy najem okazjonalny. Wynajem na minimum rok z możliwością przedłużenia umowy najmu.

 

 

  • Address: Medalionów, Lublin, Poland 
  • Price: PLN1.500 
  • Deposit: PLN1.500 
  • Area: 30 m2 
  • Dzielnica: Wrotków 
  • Bedroom: kawalerka 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Polecenie: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.