FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Komfortowe trzy pokoje na osiedlu Prestige Czechów, 2500pln

Komfortowe, przestronne,  nowocześnie urządzone w wysokim standardzie 60m2 – trzy pokoje z kuchnią, dużym przedpokojem, w pełni urządzone. Meble wykonywane na zamówienie dopełniają całości i nadają wyszukanego stylu i smaku. Sprzęt AGD wysokiej klasy  – lodówka,pralka, zmywarka, płyta elektryczna. Wyposażenie w naczynia, sztućce, garnki na życzenie Najemcy. Sypialnie domeblowane na życzenie klienta.

Infrastruktura pełna – osiedle nowe, liczne punkty handlowo-usługowe, LUXMED, LIDL, Rossmann

Cena najmu 2500pln – zawiera: wynajem, czynsz administracyjny  z zaliczkami na wodę i ogrzewanie (miejskie) oraz czynsz za garaż zamykany.

wymagana kaucja 1 miesięczny czynsz.

Preferowani Najemcy to osoby pracujące, firma.

  • Address: Poland, Lublin, lubelskie 
  • Price: PLN2.500 
  • Deposit: PLN2.500 
  • Metraż: 60 m2 
  • Dzielnica: Czechów Północny 
  • Bedroom: 3 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.