FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Mieszkanie dla studentów UP, Politechniki, KUL, UMCS okazja!!

Dwa niezależne pokoje, jeden dwuosobowy duży z balkonem, drugi tzw jedynka, duża kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc. Mieszkanie zlokalizowane w obrębie uczelni piechotą do uczelni do 5min. – idealne dla grupy 3 osobowej. Mieści się na 3 piętrze bloku z windą. Miejsce parkingowe na ulicy.

Umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, możliwość podłączenia internetu, opłaty eksploatacyjne niskie. Czynsz najmu zawiera czynsz administracyjny. Wymagana kaucja 1 miesięczny czynsz. Możliwość wynajęcia na rok akademicki, z zastrzeżeniem wakacji czynszowych.

Infrastruktura pełna, liczne punkty handlowo-usługowe. Idealne miejsce do zasiedlenia przez studentów!

 

  • Tagline: Miasteczko Akademickie, Śródmieście, studneci, UP, UMCS, KUL, Polibuda, Politechnika  
  • Address: Poland, Lublin, lubelskie 
  • Price: PLN1.500 
  • Deposit: PLN1.500 
  • Metraż: 50 
  • Dzielnica: Śródmieście 
  • Bedroom: 2 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.