FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Tradycyjny dom dla czteroosobowej rodziny, Dominów 899 tys

Nieruchomość znajduje się w Dominowie w niedalekiej odległości od Gminy Głusk w okolicy domów jednorodzinnych. Bardzo dobry dojazd do Lublina ( do Centrum ok 15min).  Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem, pokryty dwuspadowym dachem pokrytym blachodachówką,  którego sielski charakter podkreśla ganek we frontowej części budynku oraz zadaszony podcieniem taras.

Wnętrze zapewnia komfortowe warunki do zamieszkania czteroosobowej rodziny. Strefa sypialna na poddaszu mieści trzy pokoje o powierzchni 14,20m2, 17,20m2, 8,20m2, dużą łazienkę z  toaletą i wanną o powierzchni 6m2. Parter został zaprojektowany dla wspólnej strefy dziennej – salon o powierzchni 24m2, jadalnia  9,70m2 i kuchnia 12,10m2 oraz podręczna spiżarka umiejscowiona w pobliżu kuchni o niewielkich wymiarach 1,5m2. Ważnym detalem jest przedsionek, który chroni wnętrze przed warunkami atmosferycznymi o powierzchni 2,60. Duży przestronny hall prowadzący do strefy dziennej (9,30)m2. Na parterze została zaprojektowana rownież łazienka o powierzchni 4,20m2 z  toaletą i kabiną prysznicową. Strefa pomocnicza z kotłownią i pomieszczeniami gospodarczymi została zaprojektowana w podpiwniczeniu budynku.

Powierzchnia użytkowa domu to 113,80m2 + garaż 29m2

powierzchnia całkowita 314m2 + garaż,

piwnica 40m2 –

parter 63m2 , poddasze – 50,80m2

działka 771m2

Dom jest ogrodzony bramą kutą od frontu, garaż jednostanowiskowy, dwa stanowiska dodatkowo na podjeździe wyłożone kostką. W ogrodzie sporo nasadzeń, drzew i krzewów, zadbany trawnik. Od strony południowej niezadaszony taras, oraz balkon widoczny na zdjęciu w największej sypialni. Dom odebrany w 2005 roku od tego czasu tylko odświeżane były ściany pomieszczeń.  Okna połaciowe na poddaszu, stolarka okienna sprawna w kolorze ciemnego brązu. Na podłogach gres, panele, w łazienkach terakota i glazura. Ogrzewanie domu zapewnia piec dwufunkcyjny Viessmann z zasobnikiem na wodę, woda miejska, kanalizacja.

Dla zainteresowanych posiadam dodatkowy pakiet informacji oraz projekt domu i rzuty.

Cena ofertowa 920000 do negocjacji

Stan prawny nieruchomości KW bez obciążeń.

OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE AFNIERUCHOMOŚCI

 

  • Tagline: dla rodziny  
  • Address: Poland, Dominów, Lublin Voivodeship 
  • Price: PLN899.000 
  • Area: 771 m2 
  • Metraż: 113 
  • Bedroom: 4 i więcej 
  • Typ nieruchomości: Domy 
  • Polecenie: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.