FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Trzy pokoje, Czuby osiedle Błonie 66,2m2

Nieruchomość zlokalizowana w Lublinie na osiedlu Błonie w bliskiej odległości od Centrum Spa i fitness. Położenie nieruchomości względem strony świata – wschód. Mieszkanie w bloku, położone na 4 kondygnacji, posiadające piwnicę. Miejsca parkingowe wokół bloku i na wydzielonym parkingu osiedlowym. W pobliżu Biedronka, Stokrotka i Centrum Handlowe TESCO, OBI, Galeria Zone i Galeria Orkana.

Szkoły, przedszkola, miejsca spacerowe, ścieżki rowerowe. Infrastruktura pełna, przyjazna rodzinom z dziećmi. Ogrodzone place zabaw doinwestowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową i budżet obywatelski. W niedalekiej odległości mieści się uczelnia KUL, wydział informatyczny, matematyczny oraz Inkubator Przedsiębiorczości oraz Vis a Vis Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy Alei Kraśnickiej.

Mieszkanie posiada trzy niezależne pokoje – salon, sypialnia i pokój dziecięcy, dużą kuchnię w zabudowie oraz łazienkę z wc. Stan prawny to Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW. W chwili obecnej nieruchomość wynajmowana. W przypadku sprzedaży  okres wypowiedzenia umowy najmu 1 miesiąc.

W zależności od zamożności Kupującego mieszkanie do lekkiego remontu, liftingu lub odświeżenia.

Metraż mieszkania to 66,20m2, piwnica 8,34m2. Cena ofertowa  335 000 PLN / ok 5060PLN /m2

Czynsz administracyjny oscyluje w okolicach 600pln – w tym zaliczki na wodę, CO ( miejskie), gaz i energia liczniki zewnętrzne.

Mieszkanie dostępne do prezentacji. Rzut mieszkania poglądowy.

Oferta wyłącznie w biurze AFnieruchomości.

 

  • Address: Hetmańska 10, 20-553 Lublin, Poland 
  • Price: PLN335.000 
  • Metraż: 66,2 
  • Dzielnica: Czuby Północne 
  • Bedroom: 3 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Sprzedane: Yes