FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

O mnie

Nazywam się Agnieszka Figiel  i od stycznia 2013 roku pracuję w branży nieruchomości. Jestem licencjonowanym Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami- nr licencji 23731 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Moje działania na rynku nieruchomości są skierowane szczególnie do osób, które potrzebują wsparcia, pomocy, doradztwa. Działania te  są wszechstronne, a wieloletnie doświadczenie daje gwarancję dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań wszystkich moich klientów. Skuteczność moja mierzona jest nie tylko liczbą sfinalizowanych transakcji , ale jakością obsługi klienta i  zadowolenia z transakcji.

Moje uprawnienia możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Pośredników Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

https://rejestr.pfrn.pl/posrednicy

Gwarancja bezpiecznej sprzedaży, wynajmu, najmu, kupna tylko z Pośrednikiem.

Firma AFnieruchomości powstała dzięki namowom i POLECENIOM obsługiwanych przeze mnie klientów. 

OPINIE I REKOMENDACJE KLIENTÓW AFNIERUCHOMOŚCI

Autor: ag…om Specjalizacja: Nieruchomości  |              

Duże doświadczenie jak i wiedza branżowa pozwoliła żeby tak trudna  sprawa doszła do skutku. Będę polecała Panią, bo współpraca z Panią jest przyjemnością. 

Autor: an…pl  Specjalizacja: Nieruchomości  |                                                                                                 

Pani Agnieszka  przeprowadziła mnie przez cały proces wynajmu mieszkania czułam się bardzo bezpiecznie wynajmując swoje pierwsze mieszkanie, dokumenty, sprawnie przeprowadzona wizytacja lokatorów, wyjaśnienie najdrobniejszych szczegółów dotyczących opłat eksploatacyjnych wstępne oszacowanie rachunków. To jest EKSPERT!!! POLECAM PANIĄ AGĘ, wrócę za rok

Autor: jo…om  Specjalizacja: Nieruchomości   |   

Polecam p. Agnieszkę Figiel. Duża wiedza i fachowość oraz pełne zaangażowanie. Poza tym wysoka kultura osobista i bardzo dobra i rzeczowa komunikacja z klientem. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Agnieszki. Dziękuję p. Agnieszko.

Autor: ah…eu Specjalizacja: Nieruchomości   |  

Super kontakt z klientem. Duża wiedza z zakresu nieruchomości. Rzetelność i fachowość. Takich ludzi potrzeba nam jak Pani Agnieszka. Polecam Asia z Olsztyna

Autor: ta…om  Specjalizacja: Nieruchomości   |   

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdecydowanie polecam 🙂 W przyszłości z pewnością skorzystam z usług Pani Agnieszki. Tatiana Sucha-Klebaniuk

Autor: jo…om Specjalizacja: Nieruchomości   |   

Duża wiedza z zakresu tematu, dyspozycyjność i zaangażowanie. Bardzo przyjemna i owocna współpraca.

Autor: Ac…pl  Specjalizacja: Nieruchomości   | 

Z Panią Agnieszką współpracuje już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim, którzy chcą szybko i bezproblemowo wynająć mieszkanie. Dzięki Pani Agnieszce, mieszkanie „wynajmuje się samo”:-)

Autor: an…om Specjalizacja: Nieruchomości   |  

Wszystkim zainteresowanym pomocą wynajmu mieszkania, serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Profesjonalizm, fachowa wiedza oraz pełne zaangażowanie w swoją pracę. Pomocna, utrzymuje bezpośredni kontakt i pomaga z każdą błahostką.

Autor: gr…om Specjalizacja: Nieruchomości   |   

Zawsze pomocna i „czytająca w myślach”, nieoceniona przy konstruowaniu umowy najmu tak, że pomimo początkowych wątpliwości obie strony były zachwycone współpracą. My wracamy i najmujemy już kolejne mieszkanie. Szczerze polecamy panią Agnieszkę.

Autor: a_…pl Specjalizacja: Nieruchomości   |   

Współpraca z P.Agnieszką charakteryzuje się tym, że ja nic nie muszę robić. A już mamy drugą transakcję za sobą. Z sukcesem zakończoną oczywiście.

Autor: an…om Specjalizacja: Nieruchomości   |                       

Pani Agnieszka Figiel to dynamiczny, pełny zaangażowania Doradca. Wrażenie robi świetne przygotowanie oferty, prowadzenie rozmów i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ .Polecam 🙂

Autor: sc…pl Specjalizacja: Nieruchomości   |   

Osoba bardzo zaangażowana w pozytywne załatwienie sprawy. Wkłada bardzo dużo wysiłku aby obydwie strony były zadowolone z transakcji. Posiada bardzo wysoką skuteczność rozwiązywania problemów. Doświadczenie i profesjonalizm jakim wykazała się pozwoliły doprowadzić do podpisania umowy – bez jej wkładu nie doszłoby do finalizacji umowy.