FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Usługi premium

UWIERZ W MAGIĘ PIERWSZEGO POZYTYWNEGO WRAŻENIA

Usługa HOME STAGINGu jest dedykowana dla tych osób, które chcą szybko sprzedaż lub wynająć swoją nieruchomość poprawiając wrażenie estetyczne mieszkania, lokalu, domu itp. Nigdy nie ma drugiej szansy, żeby poprawić PIERWSZE wrażenie. Technika ta opiera się na marketingu i przygotowaniu nieruchomości z “do mieszkania” na “do sprzedania” lub na “do wynajęcia”.

Jeśli próbujesz sam sprzedaż lub wynająć swoją nieruchomość i masz dużo oglądających, ale żaden z nich nie decyduje się na złożenie oferty to usługa Home Stagingu jest dla Ciebie!!!

OPEN HOUSE to kolejna usługa w ramach współpracy z naszą firmą. Wiąże się z przygotowaniem nieruchomości do prezentacji, ale też ZWERYFIKOWANIA prawdziwego zainteresowania klientów, a nie “oglądaczy”. Jest ona pośrednio związana z Home Stagingiem, jednak zakres czynności w przypadku “OPEN HOUSE” jest zupełnie inny.

Korzyści płynące z prezentacji nieruchomości w czasie otwartych drzwi to przede wszystkim

  • zwiększenie zainteresowania potencjalnych klientów
  • przygotowanie od podstaw nieruchomości do sprzedaży (np sesji fotograficznej i innych czynności związanych z transakcją
  • możliwość uzyskania wyższej ceny
  • szybkiego procesu sprzedaży

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu.