FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Komfortowe mieszkanie dla rodziny, ul.Agatowa

Przestronne, komfortowe mieszkanie na wynajem mieszczące się na ul. Agatowej w Lublinie. Na 71m2 znajdują się dwie oddzielne sypialnie, oraz duży salon otwarty na kuchnie i strefę jadalną. Budynek oddany po 2000r, budowany w nowej technologii; czteropiętrowy z dużą klatką schodową i miejscami garażowymi w bryle budynku.

Infrastruktura pełna, liczne punkty handlowo-usługowe; przychodnia, szpital Żagiel Med, LIDL, Biedronka, w niedalekiej odległości pętla autobusowa, weterynarz, szkoła, przedszkole, las Stary Gaj, ścieżki spacerowe, rowerowe, korty tenisowe, amfiteatr na powietrzu.

Najchętniej preferowani najemcy to rodzina na okres min 12 miesięcy. Umowa najmu okazjonalnego.

Opłaty związane z najmem to energia elektryczna wg zużycia, gaz – ogrzewanie oraz podgrzanie wody, kuchenka – średnia z roku 2022 to ok 200zł /mc; czynsz administracyjny zawierający zaliczki na zimna wodę i śmieci 310 PLN

W mieszkaniu jest działający internet światłowodowy ORANGE – na życzenie najemców możliwość korzystania , opłata 69PLN/600Mb

cena najmu 2700PLN

wymagana kaucja 3000PLN

Oferta wyłącznie w biurze AFnieruchomości.

 

 

 

 

  • Tagline: dla rodziny  
  • Address: Poland, Lublin, Lubelskie 
  • Price: PLN2.700 
  • Deposit: PLN3.000 
  • Area: 71 m2 
  • Dzielnica: Czuby Południowe 
  • Bedroom: 3 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Polecenie: Yes 
  • Wynajete: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.