FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Kawalerka na ul. Strzeszewskiego , cena 354000PLN

SPRZEDAŻ  – 30m3, kawalerka na osiedlu Bazylianówka, przy ul. Strzeszewskiego 15 w Lublinie.  Lokal mieści się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą.

Mieszkanie posiada duży 5m2 balkon z widokiem na zieleń od strony południowo-wschodniej.

Lokal stanowi odrębną własność. Księga wieczysta nieobciążona. Wspólnota Mieszkaniowa.

Czynsz administracyjny zawiera zaliczki na podgrzanie wody, ścieki, ogrzewanie miejskie CO, wywóz odpadów. Koszt 350PLN

Miejsce parkingowe przy bloku.

Infrastruktura rozwijająca się , w bliskiej odległości Stokrotka. Niedaleko przystanek MPK, LIDL, Galeria OLIMP, Uniwersytet Medyczny, IKEA

cena 354 000,00 PLN /11 800PLN za m2

 

 

 

  • Address: Czesława Strzeszewskiego, 20-001 Lublin, Poland 
  • Price: PLN354.000 
  • Metraż: 30m2 
  • Bedroom: kawalerka 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Sprzedane: Yes 
  • Polecenie: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.