FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Lokal usługowy w Centrum Lublina, okazja!

Budynek z 2017 r przy ul.3-go Maja w ścisłym Centrum Lublina jest idealnym miejscem na prowadzenie biznesu z uwagi na duże natężenie ruchu pieszych i grona potencjalnych klientów. Nieruchomość zlokalizowana na parterze w budynku mieszkalnym, z dużymi witrynami od strony południowej, które są na całej długości lokalu co daje dobre doświetlenie.
Lokal może być zaadoptowany pod niemalże każdą działalność usługową lub biurową. Na chwilę obecną ściankami działowymi są wydzielone pomieszczania gabinety po 7 i 8m2 oraz trzeci mały gabinet ok 4m2, wc, pokój socjalny oraz open space. ( jak na załączonym rzucie).
Cena najmu nie obejmuje czynszu administracyjnego, którego koszt to 700PLN. W czynszu zawarte są zaliczki na wodę i ogrzewanie.
Całkowity koszt najmu to 4000 PLN brutto.
Dodatkowe opłaty to eksploatacja – woda, energia, śmiecie. Lokal posiada kurtynę powietrzną, klimatyzację.
Wymagana kaucja jednomiesięczny czynsz najmu.

Oferta wyłączna w biurze AFnieruchomości.

  • Price: PLN3.300 
  • Deposit: PLN3.300 
  • Area: 62 m2 
  • Dzielnica: Centrum 
  • Bedroom: open space 
  • Typ nieruchomości: Lokale 
  • Polecenie: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.