FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Przestronna kawalerka przy Al.Kraśnickiej

Przestronna kawalerka 50m2,  z kuchnią, garderobą, łazienką z wc i kabiną prysznicową oraz dużymi balkonami od strony wschodnie i południowo-zachodniej   Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, zmywarka, lodówka, mikrofala, pralka. Idealne miejsce dla pary pracującej lub singla.

Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze przy Al.Kraśnickiej w domu wielorodzinnym.

Cena najmu 2000PLN plus 700PLN zadatek na opłaty eksploatacyjne ( woda, energia elektryczna, gaz, śmieci). Rozliczenie mediów po 12 miesiącach najmu ( rozliczenie przypada na drugi kwartał każdego roku, do 30 kwietnia) z miejscem postojowym.

W przypadku braku samochodu cena najmu 2550PLN

Lokalizacja z pełną infrastrukturą handlową, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, bardzo dobrze skomunikowane z Centrum miasta. Liczne linie autobusowe, przystanek. W odlegości 800m, Kaufland, Galeria Orkana, Galeria Zone, Obi, Luxmed, Szpital.

wymagana kaucja  3000PLN. Preferowany najem okazjonalny. Minimalny najem 12 miesięcy.

 

 

 

 

 

 

 

  • Address: Aleja Kraśnicka, 20-400 Lublin, Polska 
  • Price: PLN1.700 
  • Deposit: PLN2.500 
  • Dzielnica: Węglin 
  • Bedroom: kawalerka 
  • Typ nieruchomości: Domy 
  • Polecenie: Yes 
  • Wynajete: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.