FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Przestronne dwa pokoje Czuby, ul.Rubinowa 52m2

Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czuby, znajduje się na pierwszym piętrze w bloku.

Dwa pokoje, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD – lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna. W łazience kabina prysznicowa i wanna. Zabudowa szafy typu komandor w przedpokoju .

Sypialnia ok 13m2, salon ok 20 m2. Mieszkanie przestronne.  Zdjęcia w ofercie są sprzed malowania mieszkania – obecnie ściany w pokojach są białe.
Blisko SP nr 51. Infrastruktura w pełni rozwinięta, liczne punkty handlowo-usługowe; świetnie skomunikowane z Centrum; pętla komunikacyjna w pobliżu, widok na  las, pięknie rozciągający się pas zieleni w wąwozie JP II, liczne boiska do gry w piłkę, siatkówkę, koszykówkę, boiska do tenisa ziemnego, ścianka wspinaczkowa.
Cena najmu 2000 PLN zawiera czynsz administracyjny z zaliczkami na wodę i CO ( miejskie) plus dodatkowo  opłaty licznikowe za gaz i energię  i niedopłaty wynikające z zaliczek.
Kaucja 2000pln

Mieszkanie z garażem 17m2 w bryle budynku.

  • Tagline: dla pary, dla rodziny,  
  • Price: PLN2.000 
  • Deposit: PLN2.000 
  • Area: 50 m2 
  • Metraż: 50 
  • Dzielnica: Czuby Południowe 
  • Bedroom: 2 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Polecenie: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.