FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Przestronne dwa pokoje, ul.Szafirowa

Nieruchomość zlokalizowana na Czubach Południowych, przy Starym Gaju. Na 42m2 mieszczą się dwa oddzielne pokoje, duży przedpokój, łazienka z kabiną prysznicową i wc i kuchnia. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę.

Mieszkanie jest świeżo odmalowane i posiada nowe wyposażenie pokoi – w salonie nowy rozkładany narożnik, regał na ksiązki oraz meblościanka składająca się z ciągu  pojedyńczych półek. W sypialni łóżko dwuosobowe, komoda i szafa. W przedpokoju duża szafa lustrzana typu komandor.

Sprzęt AGD -lodówka, kuchenka gazowa, pralka.

Infrastuktura pełna, liczne punkty handlowo-usługowe, markety, blisko zajezdnia autobusowa, przychodnia Żagel-Med, miejsce parkingowe pod blokiem. Mieszkanie znajduje się tuż przy Starym Gaju, do dworca zachodniego piechotą 5 min. Dzielnica Czuby oferuje dużo możliwości dla osób lubiących spacery, sport – w wąwozie znajdują się korty tenisowe do dyspozycji mieszkańców i nie tylko, alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, siłownia na świeżym powietrzu, parkur,

Cena wynajmu to 1700 PLN. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny w kwocie  400PLN.( 1 osoba) W czynszu naliczone są zaliczki na wodę – ciepła, zimna , CO, wywóz śmieci. Rozliczenie CO następuje po całym roku kalendarzowym w pierwszym kwartale kolejnego roku, natomiast woda rozliczana jest w okresie 6-miesięcznym. Czynsz administracyjny jest ruchomy i nie jest zależny od Wynajmującego. Dokument każdorazowo do wglądu. Dodatkowo płatny gaz i energia wg zużycia, możliwość podłączenia internetu.

wymagana kaucja jednomiesięczny czynsz. Umowa najmu okazjonalnego.

Preferowany Najemca to osoba pracująca, lubiąca spokój. Mieszkanie nie jest przeznaczone dla rodziny.

Oferta dostępna tylko w AFnieruchomości.

 

  • Address: Poland, Lublin, Lubelskie 
  • Price: PLN2.100 
  • Deposit: PLN2.100 
  • Area: 42 m2 
  • Phone Number: 608466399 
  • Dzielnica: Czuby Południowe 
  • Bedroom: 2 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Polecenie: Yes 
  • Wynajete: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.