FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Sprzedaż – 48m2 – trzy pokoje ul.Herberta 18

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Dziesiąta, przy ul.Herberta 18. Nieruchomość znajduje się na 4/4 piętro bez windy. Trzy pokoje, w tym jeden przejściowy, widna kuchnia, łazienka oddzielnie z wc,  duży przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości 2,5m2.

W mieszkaniu zostały wymienione podłogi oraz instalacja elektryczna z zabezpieczeniem ochronnym ( uziemienie) w gniazdkach i AGD. ( 4 KWh). Do remontu pozostaje wc i łazienka. Okna wymienione kilka lat temu w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie czyste, zadbane i nie wymaga gruntownego remontu.

Czynsz administracyjny ok 500zł – w tym zaliczki na wodę, CO. Piecyk gazowy do podgrzania wody.

Infrastruktura  pełna – liczne punkty handlowo-usługowe, szpital, przychodnia, szkoła, przedszkole, bardzo dobrze skomunikowane z centrum Lublina. Osiedle zielone, chętnie zamieszkiwane przez młode małżeństwa.

Miejsca postojowe przed blokiem.

Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z KW – nie obciążona wpisami.

Cena nieruchomości 396 tys

oferta wyłącznie w biurze AFnieruchomości.

  • Address: Poland, Lublin, Województwo lubelskie 
  • Price: PLN396.000 
  • Area: 47,87m2 m2 
  • Metraż: 47,87m2 
  • Dzielnica: Dziesiąta 
  • Bedroom: 3 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Sprzedane: Yes 
  • Polecenie: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.