FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Świdnik, studio dla singla lub pary

Nieruchomość do wynajęcia na powstałym w 2018 roku osiedlu przy ul. Pileckiego w Świdniku.

Sypialnia, łazienka z wc i kabiną prysznicową, salon z aneksem kuchennym i pięknym dużym balkonem z widokiem zieleń. Wysoki standard wykończenia. W przedpokoju zabudowana garderoba.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, sypialnia i salon z aneksem.

Cena najmu 1600 PLN plus czynsz administracyjny. W czynszu są zaliczki na wodę,( 3m3 zimna woda, 1m3 ciepła woda) śmiecie,  ogrzewanie ( miejskie),dodatkowy płatna energia elektryczna. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Komórka lokatorska do dyspozycji najemców.

Osiedle położone we wschodniej części Świdnika, w spokojnej cichej okolicy. W niedalekiej odległości market Kaufland.

Wymagana kaucja 1 miesięczny czynsz.

Czynsz administracyjny na dzień 1 kwietnia 2023r – 505 zł

 

 

  • Address: Poland, Świdnik, Lubelskie 
  • Price: PLN1.600 
  • Deposit: PLN1.600 
  • Metraż: 46 
  • Bedroom: 2 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Polecenie: Yes 
  • Wynajete: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.