FORMULARZ KONTAKTOWY
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Trzy pokoje ul. Puławska, Wieniawa 56m2

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na ul. Puławskiej w Lublinie w dzielnicy Wieniawa. Mieszkanie w bloku, na drugim piętrze bez windy; z dużym balkonem oraz komórką lokatorską. Przestronne, rozkładowe na dwie strony świata. Trzy oddzielne pokoje w metrażu 12m2, 10m2 i ok 20m2, duży przedpokój w kształcie litery L, oddzielna kuchnia z oknem . Łazienka z kabiną prysznicową,  wc.  Mieszkanie wymaga w zależności od zamożności kupującego niewielkiego wkładu finansowego  – liftingu lub remontu.

Nieruchomość  ma duży potencjał inwestycyjny. Infrastruktura oraz lokalizacja w Centrum skutkują  sporym  zainteresowaniem wynajmem dla studentów uczelni KUL, UMCS, UM. Wszystkie te uczelnie znajdują się w bliskiej odległości. Komunikacja miejska, blisko przystanek MPK oraz błyskawiczny dojazd do każdego miejsca w Lublinie.

Lokal mieszkalny znajduje się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Instalator w Lublinie. W czynsz administracyjny wliczone jest CO, zimna woda, stale podgrzanie wody, wywóz nieczystości. Nieruchomość stanowi odrębną własność, posiada  księgę wieczystą bez obciążeń.

powierzchnia  całkowita 61,32m2

powierzchnia użytkowa 56m2

piwnica 5,32

Cena nieruchomości 474000 PLN

oferta wyłącznie w AFnieruchomości.

 

 

 

  • Address: Poland, Lublin, Lubelskie 
  • Price: PLN474.000 
  • Area: 56 m2 
  • Metraż: 56 
  • Dzielnica: Wieniawa 
  • Bedroom: 3 pokoje 
  • Typ nieruchomości: Mieszkania 
  • Sprzedane: Yes 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Pośrednikiem AFnieruchomości Agnieszka Figiel, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Potwierdzenia wskazania adresu nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem.